page-header

UV Spauda

Ši spauda puikiai tarnauja apipavidalinant džemperius, kepuraites, palapines, tentus ir kitus, sudėtingesnės struktūros tekstilės gaminius.

UV Spauda

UV spauda, tai sparčiai populiarėjantis, skaitmeninės spaudos metodas, kurio pagrindinis išskirtinumas – ultravioletinių spindulių panaudojimas, džiovinant rašalą. Būtent šis procesas ir stumteli UV spaudą į priekį, lyginant su kitais spaudos būdais ant kietųjų ir lanksčiųjų paviršių. Spausdinama tiesiai ant paviršiaus, o rašalui tik ant jo patekus jis kaitinamas UV spinduliuote ir neregimai greitai išdžiovinamas. Iki atsirandant šiam specifiniam spaudos būdui, UV spindulių kaitinimo-džiovinimo savybė buvo naudojama grožio srityje – džiovinant gelinius dažus manikiūrui. Tai perėmę spausdinimo industrijos atstovai, laimėjo didelį pranašumą, kuriuo šiandien itin paprasta pasinaudoti visiems. Ypatingai šia paslauga gali džiaugtis verslo ir reklamos atstovai.

UV spaudos galimybės

Kaip ir minėta, UV spauda gali būti atliekama ant kietų ir lanksčių paviršių. Galima spausdinti viską, kas tik pagal galimybes telpa po spausdintuvu. Šio spausdinimo metodo pagrindinė ypatybė – greitas džiovinimas, kuris suteikia galimybę spausdinti ant begalės įvairių paviršių – dažai nenuvarva, neišsilieja, tai tiesiog nespėja įvykti. Taigi, galite spausdinti ant plastmasės, stiklo, akmens, medžio ir t.t. Taip pat, UV spausdinimo procesas ganėtinai greitas, nereikia jokių papildomų didelių pasiruošimo darbų, užtenka skaitmeninio dizaino spausdinimui.

Pagrindiniai UV spaudos privalumai

  • UV spinduliais kaitintas rašalas ant produkto įgauna puikią, skaidrią, sodrią išvaizdą, gali turėti gražų blizgesį. Dėl to vėlgi atsakingas UV spinduliuotės kaitinimo procesas, neleidžiantis dažams ant paviršiaus išsilieti, susimaišyti tarpusavyje. Išgaunamas tobulas rezultatas.
  • Dažai išdžiūna dar būdami po spausdintuvu, taigi tai nereikalauja papildomo laiko laukimui, kol atspausdinta produkcija bus paruošta naudojimui.
  • UV spinduliais kaitintas rašalas yra labiau nepralaidus vandeniui, atsparus įvairioms oro sąlygoms bei įbrėžimams. Ši savybė yra ypač didelis privalumas lauko reklamos gamintojams.
  • Veikia su dideliu kiekiu paviršių. Kadangi spausdinant rašalas neturi įsigerti į paviršių, o yra tiesiogiai ir greitai išdžiovinamas, galima ekperimentuoti ir lanksčiai išpildyti įvairias idėjas.
  • Draugiškas gamtai! Priešingai nei tradicinis spausdinimas, UV spausdinimo metodas, naudoja kitokio pagrindo dažus, neišskiriančius kenksmingų medžiagų, nenaudoja tirpiklių. Taip pat, džiovinimui nenaudojamas karštis, į orą neišsiskiria nuodingos medžiagos, o po spausdinimo nenaudojamos jokios papildomos, fiksuojamosios cheminės medžiagos.

UV spaudos pritaikymas

Lanksti UV spaudos technologija suteikia neribotas galimybes įvairių idėjų išpildymui. Nuo verslo dovanų, suvenyrų, prizų ar interjero detalių iki reklaminių lauko ar vidaus stendų. Dideliais ir mažais tiražais galime jums suteikti aukštos kokybes gaminius pagal Jūsų pageidavimus.

Back to top of page