Apie mus

Esame plataus profilio spaudos įmonė, kuri padės įgyvendinti jūsų idėjas drabužių ar aksesuarų gamybai. Siūlome spaudos, siuvimo ir siuvinėjimo paslaugas ant įvairių paviršių – nuo tekstilės (marškinėliai, džemperiai, kepurėlės, maišeliai), iki keramikos ar metalo (puodeliai, termosai ir kita). Darbus atliekame 5 metodais: tiesiogine spauda, sublimacija, šilkografija, UV spauda, siuvinėjimu.

Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

Mūsų darbo patirtis – daugiau nei 7 metai Lietuvos ir užsienio rinkose. Per šį laikotarpį darbo procesus ištobulinome taip, kad gamybą atliekame greitai ir lanksčiai prisitaikome prie savo klientų poreikių. Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame, todėl klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

Jei jums reikalingi greiti ir profesionalūs drabužių bei aksesuarų spaudos sprendimai, susisiekite su mumis ir pateiksime specialiai jums pritaikytą pasiūlymą.

Kodel verta rinktis mus?

Užsakymus pagaminame ir
išsiunčiame per 1-2 darbo dienas
nuo užsakymo patvirtinimo.
Užsakymus pagaminame ir
išsiunčiame per 1-2 darbo dienas
nuo užsakymo patvirtinimo.
Industrinės įrangos pagalba
galime atlikti aukščiausios
kokybės paslaugas.
Industrinės įrangos pagalba
galime atlikti aukščiausios
kokybės paslaugas.
Mes jums pasiūlysime geriausią
kainos  ir kokybės santykį!
Mes jums pasiūlysime geriausią
kainos ir kokybės santykį!