Marškinėliai su užrašu

Atrodyti unikaliai ir tuo pačiu stebinti savo stiliumi ne tik save, tačiau ir kitus – galite pasirinkę marškinėlius su užrašu, kurie suteiks Jūsų stiliui daugiau unikalumo ir tuo pačiu padės atskleisti savo asmenybę. Marškinėliai su užrašu gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius: nuo paprastesnių iki įmantrių, garsių šūkių, galiausiai, komandos pavadinimo. dtg.lt – pasiūla atitiks kiekvieno kliento poreikius, kadangi mums svarbu! 

Marškinėliai su užrašu – puiki dovana

Skoningi marškinėliai puošti originaliu Jūsų pasirinktu arba mūsų siūlomu užrašu puikiai tinka kaip dovana sau arba kitam. Galima sakyti, kad tai viena populiariausių dovanų. Kodėl? Laimi jos universalumas. Ji puikiai tinka gimimo dienos proga, ji gali būti dovanojama būsimai jaunajai mergvakario proga, originalūs žodžiai, kurie puošia marškinėlius, gali nustebinti mamą arba močiutę ne tik Mamos dienos proga, tačiau ir be jokios priežasties.

Padovanodami tokius marškinėlius ne tik padovanosite kokybišką dovaną, tačiau taip pat ir originalią dovaną, kuri parodys, kad stengėtės nustebinti ir pasveikinti išskirtinai.

dtg.lt marškinėliai su užrašu

Esame spaudos įmonė, kuri priima net ir pačius nestandartiškiausius Marškinėliai su užrašupasiūlymus, kadangi norime juos įgyvendinti, kad klientas liktų patenkinti. Galime pasiūlyti platų marškinėlių pasirinkimą labai skirtingoms progoms, tad peržiūrėkite mūsų katalogą, kuris nuolatos pildomas. Taip pat galime pagaminti marškinėlius pagal Jūsų poreikius, tad kad ir kokią idėją turite – susisiekite ir mes ją sėkmingai įgyvendinsime.

Galime pasiūlyti ne tik originalius marškinėlius, kurie džiugina geros kokybės spauda, tačiau ir greitą darbą. Puikiai suprantame, kad šiais laikais žmonėms svarbu kuo greičiau gauti užsakymą. Darbams naudojame tik inovatyvią įrangą, kuri padeda pasiekti maksimalų tikslumą bei kokybę.

Ką spausdinti ar marškinėlių?

Kadangi spaudos galimybės yra neribotos – kai kurie mūsų klientai domisi idėjomis. O jos tikrai gali būti labai įvairios, tad svarbiausia – kūrybiškumas.

Tai gali būti garsių žmonių mintys ir dažniausiai tokie marškinėliai su užrašu nešiojami kiekvieną dieną, kai norisi atskleisti savo asmenybę.

Tai gali būti Jūsų komandos pavadinimas greta kurio – moto, šūkis. Atsiminkite,  atspausdinti galima ne tik bet kokius žodžius, tačiau taip pat ir beveik bet kokį stilių, šriftą, tad kurkite savo stilių.

Galime nudžiuginti Jūsų herojų posakiais, taip pat – eilėraščiais bei kitais žodžiais, mintimis, kurie yra svarbūs tik Jums ir kurių reikšmę žinote tik Jūs. dtg.lt galimybės yra beveik neribotos, o koks užrašas turi puošti Jums reikalingus marškinėlius?

Marškinėlių su užrašu priežiūra

Gana dažnai galvojama, kad šia technika gaminti marškinėliai yra lepūs, dar blogiau, kad jų negalima skalbti. Tai yra ne tiesa. Mūsų gaminami marškinėliai dekoruojami užrašais – kurti naudojantis geriausias medžiagas ir pažangiausią techniką, kuri padeda pasiekti maksimalią kokybę. Tai reiškia, kad ir kasdien nešiojamas drabužis tarnaus ilgai, o marškinėliai nepraras savo išvaizdos.

Juos galite plauti skalbyklėje, galite plauti rankomis. Bet kuriuo atveju vandens temperatūra turėtų siekti iki 40 laipsnių, dėmių šalinimui – būtinas skalbiklis. Reikia tiek mažai, kad marškinėliai atrodytų puikiai ir kasdien Jus džiugintų nuostabiu stiliumi bei savo charakterio ekspresija per žodžius.