Darbus atliekame 5 metodais: tiesiogine spauda,
sublimacija, šilkografija, UV spauda, siuvinėjimu.
Plačiau apie kiekvieną paslaugą:

Darbus atliekame 5 metodais: tiesiogine spauda,sublimacija, šilkografija, UV spauda, siuvinėjimu. Plačiau apie kiekvieną paslaugą:

Tiesioginė spauda ant tekstilės (DTG):

Tiesioginė spauda ant tekstilės skirta specialiai spaudai ant tekstilės gaminių, pagamintų iš 100 % medvilnės. Tai gali būti marškinėliai, džemperiai, maišeliai, patalynės užvalkalai ir t. t. Spausdiname tiek ant šviesių, tiek ant tamsių spalvų tekstilės ir galime įgyvendinti bet kokią jūsų dizaino idėją.

Naudojame vieną geriausių spaudos tekstilės rašalų pasaulyje, todėl galime pasiūlyti kokybišką ir greitą spaudą. Ši spaudos technologija – geriausias pasirinkimas, jie norite atspausdinti nedidelį kiekį produktų. Rekomenduojame užsakyti iki 100 vnt. to paties dizaino gaminių.

Spauda ant marškinėlių

Šilkografija:

Šilkografija – viena seniausių spaudos technikų, kuri gali spausdinti ant įvairiausių medžiagų ir paviršių: tekstilė, plastikas, stiklo gaminiai ir pan. Su šia technologija kiekvienam dizainui gaminamas trafaretas, kuris perkeliamas ant specialios medžiagos, padengtos šviesai jautriu fotopolimeru.

Šilkografija pritaikyta spausdinti didesniais kiekiais, todėl užsakymus priimame nuo 100 vnt. Su šia technologija galima atspausdinti logotipus, tekstą bei įvairių spalvų piešinius, paveikslėlius. Šilkografija suteikia galimybę pasirinkti pantonines atvaizdo spalvas.

Šilkografija

Sublimacija:

Sublimacija – tai spaudos technologija, kuri gali perkelti bet kokius užrašus ar vaizdinius ant skirtingų paviršių. Iš pradžių specialiais sublimaciniais dažais pageidaujamas dizainas yra spausdinamas ant popieriaus, o tada perkeliamas ant sublimaciniu laku padengto paviršiaus arba sintetinio audinio.

Sublimacijos technologija galime spausdinti ant tekstiles, metalo, medžio, plastiko ar keramikos gaminių. Naudojame ekologišką, sveikatai nekenksmingą sublimacinį rašalą. Tokią spaudą galima panaudoti įvairių produktų gamybai. Tai marškinėliai, džemperiai, kuprinės, maudymosi kostiumėliai, kepurės, puodeliai, telefono dangteliai ir kiti aksesuarai.

Sublimacija

Siuvinėjimas:

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų.

Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Gaminame amblemas, taip pat galime siuvinėti fosforiniais, naktį šviečiančiais siūlais.

Siuvinėjimas

UV spauda:

UV spauda – tai technologija, kuria išgaunamas itin tikslus ir ryškus vaizdas ar užrašas. Tokia spauda būna atspari trynimui, braižymui, temperatūrų skirtumui ar vandeniui. UV spaudos galimybės apima daugelį kitų technologijų, tokių kaip šilkografija, tampografija ir pan.

UV spaudą galime atlikti ant bet kokios medžiagos – plastiko, metalo, medžio ar stiklo, taip pat galime spausdinti ant medžiagų su iškilia, nelygia tekstūra. Ši technologija puikiai tinka aksesuarų gamybai, ja darbai atliekami greitai ir nereikalingas joks specialus dažų džiovinimas ar paruošimas, todėl gaminius galėsite naudoti iškart.

UV spauda