page-header

Siuvinėjimas

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų. Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Šilkografija

Šilkografija yra vienas seniausių spaudos būdų, kuris siejamas kartu su šilko atsiradimu ir puoselėjimu drabužių bei kitose tekstilės kūrimo srityse. Ši originali spausdinimo variacija buvo užpatentuota 1907-ais metais Anglijoje Samueli Simono. Tiesa, naudojama jau seniau.

Ji šiuo metu vadinama viena universaliausių alternatyvų. Ji leidžianti išgauti labai skirtingo tipo spaudinius ant įvairaus storio, pločio, formų audinių.

 

Šilkografijos technologija

Nors šilkografijos principas gali atrodyti gana paprastas, tačiau gamybos metu reikalinga ne tik sudėtinga įranga, tačiau ir tiksli gamybos technologija. Ne veltui instrukcijos perduodamos iš kartos į kartą, stengiamasi rasti maksimaliai geriausią variantą, kuris tarnautų ilgiausiai.

Šilkografijos technologijos metu vaizdas nuo kompiuterio naudojant specialų įrenginį yra išvedamas ant skaidrios juostelės. Sekančio žingsnio metu tas pats vaizdas yra pakeliamas ant rėmo, kuris yra aptrauktas specialiu šilko tinklu. Šioje vietoje taip pat sąveikauja ir fotopolimeras, kurio apšviestos vietos sukietėja ir taip ryškėja vaizdas, o ne apšviestos – nuplaunamos. Štai taip gaunamas vaizdas spausdinimui.

Spausdinimo metu naudojamas reikalingas paviršius, dažniausiai – audiniai, taip pat – mediena, plastikas, keramika ir t.t. Labiausiai džiugina ypač gera kokybė, kuri yra atspari aplinkos poveikiui.

 

Šilkografija ir jos privalumai

Šilkografijos metu yra naudojamas gana storas dažų sluoksnis, kuris varijuoja nuo 10 iki 500 mikronų. Tai padeda džiaugtis ne tik sodriomis spalvomis, tačiau taip pat ir  ypač išraiškingu reljefu. Taip pat technologija leidžia spaudos metu naudoti neįprastus dažus, kurie gali šviesti tamsoje, būti su blizgučiais, silikonais bei kitais elementais, kurie suteiks spaudai daugiau unikalumo.

  • Pasikartosime, kad tai galimybė spausdinti ant labai skirtingo tipo medžiagų, tad šilkografija yra labai funkcionali.
  • Gamyba – gana paprasta, tad tai padeda pasiekti didelį greitį.
  • Reljefinis dažų sluoksnis suteikia spaudiniui unikalumo.
  • Galima džiaugtis spaudo ilgaamžiškumu, kuris tarnauja net ir sudėtingomis oro sąlygomis.
  • Tai – ekonomiškas spausdinimo būdas, tad puikiai tinka tokiu atveju, kai reikia atspausdinti didelius kiekius.

dtg.lt šilkografijos galimybės

Šilkografija yra mūsų kasdienybė, tad kiekvieną dieną dirbame net ir su pačiais sudėtingiausiais projektais, kurie džiugina klientus. Šios technologijos kūriniui įgyvendinti montuojamas individualus trafaretas, tad išgaunamas maksimalus tikslumas ir kliento poreikių realizavimas.

Kadangi šilkografijos technologija yra pritaikytas didelių kiekių spausdinimui – priimame užsakymus nuo 100 vnt. O įgyvendinti galime praktiškai bet kokią Jūsų idėją. Tai gali būti logotipas, kuris reprezentuoja Jūsų komandą, darbuotojus bei kitus asmenis, kuriuos vienija tam tikra idėja. Spausdinime ne tik paprastus logo, tačiau ir sudėtingus piešinius, kurie vėliau gali būti tiekiami gamybai, galiausiai, originalius užrašus, kurie suteiks Jūsų stiliui daugiau unikalumo bei išskirtinumo. Šilkografijos technika galima atspausdinti net pontonines, kurios neriboja klientų pageidavimų.

Šilkografijos kūrinių priežiūra

Kaip jau minėjome, šilkografijos kūriniai džiugina ilgaamžiškumu bei atsparumu aplinkos poveikiui, tad jie nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Ir jokio skirtumo, ar tai yra marškinėliai su logo, ar spaudinys ant puodelio. Svarbiausia yra gera idėja ir mes ją nesunkiai įgyvendinsime ir nudžiuginsime ilgai tarnausiančiu bei papildomos priežiūros nereikalaujančiu rezultatu.

    Back to top of page