page-header

Šilkografija

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų. Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Šilkografijos paslaugos

 

Šilkografija – vienas seniausių ir sudėtingiausių spaudos metodų. Patyrusi DTG komanda žino kaip teisingai atlikti panaudoti šilkografijos metodą ant skirtingo storio, pločio ar formų audinių. Pasitelkiant šilkografinę spaudą galima sukurti išskirtinius spaudus, kurie gali šviesti tamsoje, blizgėti ir padėti Jūsų prekės ženklui išsiskirti iš minios. Šilkografijos metodu galima spausdinti Jūsų pasirinktą spaudą ant skirtingų paviršių – įvairių audinių, medienos, plastiko, keramikos ir kt. Reljefinis dažų sluoksnis suteikia spaudiniui unikalumo, yra ilgaamžis, ekonomiškas bei tarnauja įvairiomis oro sąlygomis. Gamyba nėra sudėtinga, tačiau šis metodas yra pritaikytas didesniems užsakymams – nuo 100 vienetų. Tad šį metodą dažnai renkasi įmonės, norinčios sukurti ar atnaujinti savo darbuotojų įvaizdį, universitetai ir švietimo įstaigos,  sporto komandos ir kt. 

Palikite visus rūpesčius DTG komandai! Atsiųskite mums savo viziją, o jos įgyvendinimu mes pasirūpinsime nuo maketavimo iki pristatymo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir mažuosiuose miestuose. Profesionalios industrinės įrangos pagalba darbą atliekame greitai, pigiai ir kokybiškai, todėl kviečiame kreiptis į DTG komandą, jei norite aukščiausios kokybės ir prieinamos kainos paslaugos.

Šilkografija

Maikutės

nuo 10€/vnt.

Tiesiogine spauda DTG3 1#2

Maikutės

nuo 10€/vnt.

Šilkografija

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Maikutės

nuo 10€/vnt.

Silkografija pirkiniuų maišeliai(totebag)

Pirkinių maišeliai

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Šilkografija ir jos privalumai

  Šilkografijos metu yra naudojamas gana storas dažų sluoksnis, kuris varijuoja nuo 10 iki 500 mikronų. Tai padeda džiaugtis ne tik sodriomis spalvomis, tačiau taip pat ir  ypač išraiškingu reljefu. Taip pat technologija leidžia spaudos metu naudoti neįprastus dažus, kurie gali šviesti tamsoje, būti su blizgučiais, silikonais bei kitais elementais, kurie suteiks spaudai daugiau unikalumo.

  • Pasikartosime, kad tai galimybė spausdinti ant labai skirtingo tipo medžiagų, tad šilkografija yra labai funkcionali.
  • Gamyba – gana paprasta, tad tai padeda pasiekti didelį greitį.
  • Reljefinis dažų sluoksnis suteikia spaudiniui unikalumo.
  • Galima džiaugtis spaudo ilgaamžiškumu, kuris tarnauja net ir sudėtingomis oro sąlygomis.
  • Tai – ekonomiškas spausdinimo būdas, tad puikiai tinka tokiu atveju, kai reikia atspausdinti didelius kiekius.

  dtg.lt šilkografijos galimybės

  Šilkografija yra mūsų kasdienybė, tad kiekvieną dieną dirbame net ir su pačiais sudėtingiausiais projektais, kurie džiugina klientus. Šios technologijos kūriniui įgyvendinti montuojamas individualus trafaretas, tad išgaunamas maksimalus tikslumas ir kliento poreikių realizavimas.

  Kadangi šilkografijos technologija yra pritaikytas didelių kiekių spausdinimui – priimame užsakymus nuo 100 vnt. O įgyvendinti galime praktiškai bet kokią Jūsų idėją. Tai gali būti logotipas, kuris reprezentuoja Jūsų komandą, darbuotojus bei kitus asmenis, kuriuos vienija tam tikra idėja. Spausdinime ne tik paprastus logo, tačiau ir sudėtingus piešinius, kurie vėliau gali būti tiekiami gamybai, galiausiai, originalius užrašus, kurie suteiks Jūsų stiliui daugiau unikalumo bei išskirtinumo. Šilkografijos technika galima atspausdinti net pontonines, kurios neriboja klientų pageidavimų.

  Šilkografijos kūrinių priežiūra

  Kaip jau minėjome, šilkografijos kūriniai džiugina ilgaamžiškumu bei atsparumu aplinkos poveikiui, tad jie nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Ir jokio skirtumo, ar tai yra marškinėliai su logo, ar spaudinys ant puodelio. Svarbiausia yra gera idėja ir mes ją nesunkiai įgyvendinsime ir nudžiuginsime ilgai tarnausiančiu bei papildomos priežiūros nereikalaujančiu rezultatu.

  Back to top of page