Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//en_US.mo) is not within the allowed path(s): (/home/dtglt/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/dtglt/domains/dtg.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
Siuvinėjimo paslaugos | Siuvinėjimas ant įvairių medžiagų
page-header

Siuvinėjimas

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų. Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Siuvinėjimo paslaugos

 

Siuvimo bei siuvinėjimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje DTG komandos teikiamos jau daugiau nei 8 metus. Turime profesionalią industrinę įrangą ir patyrusią komandą, todėl darbus atliekame greitai ir kokyškai. Siuvinėjimas ant drabužių – tai puiki alternatyva spaudai, pasižyminti universalumu: ant tekstilės galime išgauti Jūsų pasirinktą užrašą, logotipą ar bet kokį kitą paveiksliuką. Siuvinėta tekstilė yra ilgaamžė, patvari ir itin aukštos kokybės. Siuvinėtas ornamentas nepraranda spalvos ar formos, todėl siuvinėti drabužiai gali būti nešiojami kasdien! Šią technologija puošiami įvairūs produktai: nuo kepurių, marškinėlių ar džemperių, užsakomų įmonių įvaizdžiui kurti, iki personalizuotų vienetinių dovanų – siuvinėtų chalatų, pagalvių užvalkalų ar odos gaminių. Siuvinėta tekstilė nereikalauja jokios išskirtinės priežiūros – galite skalbti drabužius ar aksesuarus skalbimo mašinoje pagal nurodymus ant jų etikečių. 

Greita gamyba ir optimali kaina yra tai, ką galime Jums pasiūlyti! Susisiekite ir rasime tinkamiausią būdą įgyvendinti Jūsų projektą, o produkciją pristatysime Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar mažesniuose Lietuvos miestuose. Produkciją galime siųsti ir į užsienio šalis, tiesiog pažymėkite tai užklausoje! 

Siuvinėjimas - kepurės

Kepurės

nuo 10€/vnt.

Siuvinejimas vyriski marskiniai

Maikutės

nuo 10€/vnt.

siuvinejimas polo marskineliai

Polo marškinėliai

nuo 10€/vnt.

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

siuvinejimas mot polo marskineliai

Polo marškinėliai

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Siuvinėtos tekstilės priežiūra

  Siuvinėjimas suteikia galimybę džiaugtis ne tik labai plačiu idėjos įgyvendinimu, tačiau taip pat ir ilgai tarnausiančia tekstile, kadangi siuvinėjimo metu naudojamos pažangiausios technologijos, kurios džiugina patvarumu, kokybe bei ilgaamžiškumu.

  Naudojant siuvinėtą tekstilę galite būti ramus dėl jos kokybės, kuri nereikalauja beveik jokios priežiūros. Jokio skirtumo, ar tai yra siuviniais puoštos kepurės, marškinėliai, džemperiai ar kiti drabužiai – jie turi būti skalbiami taip, kaip reikalauja audinio charakteristikos. Tai reiškia, kad galite plauti rankomis, galite plauti skalbimo mašinoje, naudoti džiovyklę, galiausiai, plovimui taip pat naudoti chemikalus, kurie padeda pašalinti dėmes. Tai nesugadins siuvinių, kurie yra tvirti, kuriami naudojant geriausios kokybės siūlus.

  Siuvinėjimas – reklamai

  Siuvinėjimo galimybės ant tekstilės labai dažnai pasirenkamos reklamai, kadangi verslai ieško tokių alternatyvų, kurios suteiktų galimybę džiaugtis patvaria reklama, kuri neerzintų žmonių. Tokiu atveju dažnai dovanojamos kepurės arba marškinėliai su siuviniais, kurie pasižymi gera kokybe, tad sukuria patikimos įmonės įvaizdį.

  Žinoma, siuviniai gali būti labai įvairūs ir kiekvienas verslas gali rasti sau labiausiai tinkamus. Nuo logotipo iki užrašų, nuo paveiksliuko iki šūkio. Svarbiausia yra gera idėja, o viskuo kitu pasirūpins mūsų specialistai, kurie maksimaliai stengiasi įgyvendinti kiekvieno užsakovo poreikius.

  dtg.lt siuvinėjimo paslaugos

  dtg.lt siuvinėjimas – galimybė džiaugtis norimu idėjos realizavimu. Kadangi jau ne vienerius metus teikiame tokias paslaugas – galime džiaugtis ne tik gera įranga, tačiau ir ištobulinta technologija, kuri padeda darbus atlikti ne tik greitai, tačiau taip pat ir tiksliai. Žinoma, mūsų komanda taip pat nuolatos domisi smulkmenomis, atsinaujinančiomis inovacijomis, kurios padeda pasiekti pačius geriausius rezultatus. Dirbame taip, kad ne tik klientai, tačiau ir mes patys būtume patenkinti tuo rezultatu, kuris gaunamas.

  Teikiame nemokamas konsultacijas, tad jeigu turite idėją ir norite, kad ji būtų tinkamai realizuota – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime ją įgyvendinti taip gerai, kaip tik įmanoma.

  Back to top of page