page-header

Siuvinėjimas

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų. Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Siuvinėjimas

Siuvinėjimas dažnai vadinamas viena patraukliausių drabužių puošybos alternatyvų, kuri džiugina ne tik galimybėmis, tačiau taip pat ir labai gera kokybe. dtg.lt gali pasiūlyti aukštos kokybės siuvinėjimo paslaugas, kurios leis Jums džiugtis norimos idėjos perkėlimu ant labai skirtingų tekstilės gaminių.

Siuvinėjimui yra naudojamos inovatyvios mašinos, kurios padeda pasiekti detalų tikslumą, galiausiai, graduoja darbų greitį, tad net ir užsisakius didelius kiekius produkcijos neteks ilgai laukti, kol ji pasieks Jūsų adresą.

Siuvinėjimo galimybės

Siuvinėjimas džiugina savo universalumu, kadangi galima išgauti praktiškai bet kokį užrašą, logo, paveiksliuką – bet ką, ką pageidaujate matyti ant tekstilės. Taip pat galite rinktis ne tik iš plataus siuvinio galimybių, tačiau ir audinio, kuris bus dekoruojamas. Nuo kepurių, kurios dažniausiai puošiamos įmonės logo, iki marškinėlių, chalatų bei džemperių, kurie dažniausiai dekoruojami paveiksliukais, įmonės šūkiais, mintimis bei kitomis vizualizacijomis. Siuvinėjami net odos gaminiai, tad jeigu turite originalią idėją – susisiekite ir mes ją įgyvendinsime.

Kiekvieno kliento pageidavimai mums yra iššūkis su kuriuo mielai norime susidurti. Siuvinėjame net  fosforiniais siūlais, kurie šviečia naktį, tad atrodo unikaliai, yra pastebimi.

Siuvinėtos tekstilės priežiūra

Siuvinėjimas suteikia galimybę džiaugtis ne tik labai plačiu idėjos įgyvendinimu, tačiau taip pat ir ilgai tarnausiančia tekstile, kadangi siuvinėjimo metu naudojamos pažangiausios technologijos, kurios džiugina patvarumu, kokybe bei ilgaamžiškumu.

Naudojant siuvinėtą tekstilę galite būti ramus dėl jos kokybės, kuri nereikalauja beveik jokios priežiūros. Jokio skirtumo, ar tai yra siuviniais puoštos kepurės, marškinėliai, džemperiai ar kiti drabužiai – jie turi būti skalbiami taip, kaip reikalauja audinio charakteristikos. Tai reiškia, kad galite plauti rankomis, galite plauti skalbimo mašinoje, naudoti džiovyklę, galiausiai, plovimui taip pat naudoti chemikalus, kurie padeda pašalinti dėmes. Tai nesugadins siuvinių, kurie yra tvirti, kuriami naudojant geriausios kokybės siūlus.

Siuvinėjimas – reklamai

Siuvinėjimo galimybės ant tekstilės labai dažnai pasirenkamos reklamai, kadangi verslai ieško tokių alternatyvų, kurios suteiktų galimybę džiaugtis patvaria reklama, kuri neerzintų žmonių. Tokiu atveju dažnai dovanojamos kepurės arba marškinėliai su siuviniais, kurie pasižymi gera kokybe, tad sukuria patikimos įmonės įvaizdį.

Žinoma, siuviniai gali būti labai įvairūs ir kiekvienas verslas gali rasti sau labiausiai tinkamus. Nuo logotipo iki užrašų, nuo paveiksliuko iki šūkio. Svarbiausia yra gera idėja, o viskuo kitu pasirūpins mūsų specialistai, kurie maksimaliai stengiasi įgyvendinti kiekvieno užsakovo poreikius.

dtg.lt siuvinėjimo paslaugos

dtg.lt siuvinėjimas – galimybė džiaugtis norimu idėjos realizavimu. Kadangi jau ne vienerius metus teikiame tokias paslaugas – galime džiaugtis ne tik gera įranga, tačiau ir ištobulinta technologija, kuri padeda darbus atlikti ne tik greitai, tačiau taip pat ir tiksliai. Žinoma, mūsų komanda taip pat nuolatos domisi smulkmenomis, atsinaujinančiomis inovacijomis, kurios padeda pasiekti pačius geriausius rezultatus. Dirbame taip, kad ne tik klientai, tačiau ir mes patys būtume patenkinti tuo rezultatu, kuris gaunamas.

Teikiame nemokamas konsultacijas, tad jeigu turite idėją ir norite, kad ji būtų tinkamai realizuota – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime ją įgyvendinti taip gerai, kaip tik įmanoma.

    Back to top of page