page-header

Spauda ant džemperių

Profesionalių siuvinejimo mašinu pagalba galime išsiuvineti jums reikiama užrašą ar paveikslelį ant įvairių medžiagų. Gaminame kepures, rankšluosčius, chalatus, marškinėlius, džemperius. Siuvinejame ant tekstilės, bei odos gaminių.

Spauda ant džemperių

 

Norite atrodyti jaukiai ir originaliai, o gal atstovauti savo prekės ženklą? Negalite rasti norimo dizaino džemperio parduotuvėse, o visi matyti dizainai Jūsų nedomina? Tuomet spauda ant džemperių yra išeitis, kurios ieškote!

Renkantis džemperį, ant kurio spausdinsite užrašą, logotipą ar paveikslėlį, svarbu atkreipti dėmesį į jo tipą bei modelį. Džemperiai skirstomi į dvi pagrindines grupes: užtrauktuku ar sagomis užsegami džemperiai ir neužsegami džemperiai. Jų lekalai yra skirtingi, tad į tai reikėtų atkreipti dėmesį kuriant džemperio dizainą. Užsegami džemperiai yra patogesni, nes leidžia reguliuoti temperatūrą, tačiau rekomenduojame
gerai apgalvoti spaudos dizainą, nes atsegus džemperį spaudinys gali pasidalinti į dvi dalis, užsilenkti ar pakeisti formą. Tuo tarpu džemperiai be užtrauktuko yra šiltesni, geriau išlaiko šilumą ir formą. Taip pat paprasčiau rasti tinkamą spaudinio lokaciją bei išlaikyti poziciją nešiojant drabužį.

Mūsų produktų kataloge galite rasti gausybę skirtingų džemperių, besiskiriančių audinių sudėtimi, modeliu bei spalvomis. Jei norimo modelio nerasite – galime sukurti unikalius lekalus ir pasiūti Jūsų pageidaujamą, originalų džemperio modelį.

Tiesiogine spauda unisex dzempas su kapisonu

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Silkografi Unisex dzeperis su kapisonu

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Priklausomai nuo pasirinkto audinio DTG komanda parekomenduos geriausią būdą spausdinimui. Populiariausi metodai, norint perkelti Jūsų užrašą, logotipą ar paveikslėlį ant audinio yra tiesioginė spauda ant džemperių, sublimacija, šilkografija arba siuvinėjimas.

  Tiesioginė spauda ant džemperių tinkama mažiems ir vienetiniams užsakymams, sublimacija yra tinkama sintetiniams ir pusiau sintetiniams, šviesių atspalvių audiniams, tuo tarpu šilkografija – sudėtingesnis spaudos metodas, galintis sukurti išskirtinį spaudinį bei naudojamas didesniems užsakymams vykdyti.

  Džemperiai su užrašu ar logotipu yra puiki dovana draugams, artimiesiems ar kolegai. Kompanijos logotipo spausdinimas ant džemperių gali pasitarnauti ir kuriant ar stiprinant individualų prekės ženklą ar darbo drabužius.

  Taip pat teikiame vis labiau populiarėjančią „Print On Demand“ paslaugą. Nesvarbu, ar esate menininkas, rašytojas, dizaineris ar verslininkas, tekstilės produktai gali būti puiki drobė norint kūrybiškumą paversti pajamomis. Tačiau jei eisite tradiciniu atsargų pirkimo ir laikymo keliu, Jums gali likti krūva neparduotų produktų. „Print On Demand“ arba paslaugos pagal pareikalavimą yra alternatyvus būdas kurti taupant laiką, gamybos kainą bei mažinant riziką, susijusią su atsargų valdymu. Spausdinimas pagal pareikalavimą veikia labai paprastai – džemperiai su užrašu ar logotipu yra parduodami Jūsų internetinėje parduotuvėje, tuo tarpu mes atspausdiname Jūsų sukurtą džemperį ar marškinėlius, supakuojame, bei išsiunčiame Jūsų produkto pirkėjui, todėl Jums nereikia rūpintis fizinėmis produkto atsargomis bei jų laikymu, gamyba ar logistika.

  Mes galime padėti kuriant verslą, pagrįstą „dropshipping“ modeliu – kur visus produktus bei siuntimą tvarko DTG komanda. Tai – puiki galimybė pradėti verslą neinvestuojant penkiaženklės sumos į patalpų nuomą, gamybos liniją, technologijas, dažus ir džiaugtis greita nedidelių investicijų grąža. Tai leidžia greitai kurti ir parduoti dizainus, nesirūpinant produkcija ir logistika, o po pardavimo esate atsakingi tik už klientų aptarnavimą, nes aukščiausios kokybės spaudą prižadame!

  Susisiekite su mumis ir mes padėsime pasirinkti tinkamiausią džemperio modelį bei spausdinimo metodą! Suteiksime visą reikalingą informaciją apie džemperių spaudos kainą, greitą gamybą bei pristatymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Produkciją siunčiame visame pasaulyje, todėl dabar galite būti užtikrinti gaminio kokybe bei tiksliais pristatymo terminais.

  Back to top of page