page-header

Spauda ant tekstilės

Tiesioginė spauda ant tekstilės –  pakankamai nauja, skaitmeninė spausdinimo technologija tekstilei. Plačiai naudojama įvairaus tipo tekstilės gaminiams.

Spauda ant tesktilės

 

Per ilgus darbo praktikos metus sukaupėme daug patirties bei suradome geriausius tiekėjus, todėl galime pasiūlyti geriausios kokybės bei optimaliausios kainos spausdinimo paslaugas. Viena populiariausių DTG teikiamų paslaugų – spauda ant tekstilės, galima ant įvairių drabužių, rūbų bei aksesuarų: marškinėlių, džemperių, maišelių ir kt. Toks spausdinimo metodas leidžia sukurti aukštos kokybės, precizišką rezultatą, suteikia didelį spalvų pasirinkimą, tuo pačiu metu užtikrinant greitą spaudos procesą ir konkurencingą kainą. Spauda ant drabužių – puikus būdas sukurti unikalią dovaną artimiesiems ar išskirtinį, reprezentacinį įmonės ar komandos įvaizdį. DTG pasirūpins užsakymu nuo A iki Z: teikiame produktų dizaino, maketavimo, produktų atrankos bei siuvimo ir spausdinimo paslaugas. Patvirtinus užsakymą jį galime įgyvendinti vos per 48 valandas. Visą produkciją pristatome Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei siunčiame į mažuosius Lietuvos miestus. Jei neradote tinkamo pasiūlymo ar metodo mūsų internetinėje svetainėje – susisiekite su mumis ir mes rasime tinkamiausią sprendimą bei įgyvendinsime Jūsų projektą aukščiausios kokybės ir mažiausios kainos sąlygomis. 

Dtg spauda ant dzemperiu

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Tiesiogine spauda DTG3 1#2

Marškinėliai

nuo 10€/vnt.

DTG spauda Vyriski marskineliai

Marškinėliai

nuo 10€/vnt.

Tiesiogine spauda unisex dzempas su kapisonu

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

Silkografija Vyr marskineliai

Marškinėliai

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Tiesioginės spaudos trūkumai

  Daug galimybių suteikianti moderni spausdinimo technologija turi ir savų išimčių, kurias verta žinoti prieš nusprendžiant kokį spausdinimo būdą pasirinkti, kokius audinius naudoti ir kaip juos apipavidalinti.

  • Ant spalvotų audinių gali pasitaikyti netolygi spauda
  • Gali pasitaikyti spalvų neatitikimų (spauda nebus tokia pati kaip ant popieriaus)
  • Tiesioginis spausdinimas ant tekstilės turi ribotą audinio apipavidalinimo plotą. Pavyzdžiui, drabužių rankovės, ar kitos sudetingesnės detalės negali būti spausdinamos
  • Tiesioginė spauda gali būti neefektyvi laiko ir kainos atžvilgiu, užsakant didelius kiekius

   

  Tiesioginės spaudos gaminių priežiūra

  Audiniai, su tiesioginės spaudos dizainais, reikalauja kelių, didelių nepatogumų nesukeliančių priežiūros taisyklių. Verta atsiminti kelis dalykus – neskalbti produktų aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūros vandenyje, naudoti švelnesnius ploviklius bei nekaitinti lygintuvu antspausdinto dizaino.

  Back to top of page