page-header

Sublimacija

Ši spauda puikiai tarnauja apipavidalinant džemperius, kepuraites, palapines, tentus ir kitus, sudėtingesnės struktūros tekstilės gaminius.

Sublimacinė spauda

 

DTG komanda visada užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas. Profesionalios industrinės įrangos pagalba bei per daugiau nei 8 metus darbo sukaupta patirtimi galime užtikrinti greitą gamybos procesą, gerą rezultatą ir žemą kainą. Sublimacinė spauda – vienas dažniausiai pasirenkamų spaudos metodų.

Technologija, geriausiai tinkanti spausdinti ant poliesterio bei užtikrinanti, kad vaizdas ant gaminio išliks ryškus itin ilgai. Sublimacija taip pat gali būti atliekama ant sintetinės ar pusiau sintetinės tekstilės, keramikos ar metalo. Sublimacinis spaudas yra ilgaamžis o spausdinimo procesas – itin greitas. Šis spaudos būdas ypač tinkamas mažiems ar vienetiniams užsakymams. Nepaisant to, spauda išlaiko puikią kokybę, didelį spalvų pasirinkimą CMYK paletėje, o gamybai naudojami gamtai draugiški vandeniniai dažai. Tokio tipo spauda tinkama kuriant originalius džemperius, kepuraites, palapines bei
sudėtingos struktūros tekstilės gaminius. DTG komanda gali pasiūlyti aukštos kokybės produkciją su Jūsų spauda vos per 48 valandas nuo projekto patvirtinimo. Susisiekite ir rasime tinkamiausią sprendimą dėl gamybos proceso, naudojamų technologijų bei pristatymo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar mažesniuose miestuose.

Sublimacija

Puodeliai

nuo 10€/vnt.

Sublimacija all over print unisex dzemperis

Džemperiai

nuo 10€/vnt.

sublimacija all over print totebag

Maišeliai

nuo 10€/vnt.

sublimacija all over print kuprines

Kuprinės

nuo 10€/vnt.

sublimacija all over print dekoratyvines pagalves

Pagalvės

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Sublimacinės spaudos privalumai

  • Ilgaamžiškumas
  • Puiki atvaizdo kokybė
  • Ekonomiška spausdinant mažus kiekius produktų
  • Draugiški gamtai vandeniniai dažai
  • Galimybė spausdinti didelio dydžio paviršius
  • Didelis spalvų pasirinkimas, CMYK spalvų paletė
  • Greitas spausdinimo procesas

  Sublimacinės spaudos trūkumai

  Svarbi detalė, prieš renkantis sublimacinę spaudą – spausdinimas galimas tik ant balto ar šviesaus paviršiaus, taigi derėtų apgalvoti spausdinimo būdą arba koreguoti reikiama linkme esamą dizainą.
  Taip pat, sublimacinės spaudos gaminiai nėra atsparūs UV spinduliams, taigi ilgainiui būdami atviruose spinduoliuose, gali šiek tiek išblukti.
  Nepaisant to, sublimacinė spauda yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų norintiems patvaraus, itin geros kokybės dizaino produkto.

  Back to top of page