page-header

UV Spauda

Ši spauda puikiai tarnauja apipavidalinant džemperius, kepuraites, palapines, tentus ir kitus, sudėtingesnės struktūros tekstilės gaminius.

UV spaudos paslaugos

 

Sukaupėme geriausias darbo patirtis bei norime jomis pasidalinti su Jumis! Spausdinimo paslaugų rinkoje dirbame jau daugiau nei 8 metus, per kuriuos susidūrėme su galybe skirtingo sudėtingumo projektų, todėl dabar esame pasiruošę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas Jums ar Jūsų įmonei optimalia kaina. Viena populiariausių DTG paslaugų – UV spauda, skirta spausdinti ant kietų ar lanksčių paviršių, pavyzdžiui plastiko, metalo, medžio ir kt. Tokio tipo spauda galima siekiant sukurti unikalias dovanas ar įmonės atributiką: puodelius, termosus, USB laikmenas, nešiojamus įkroviklius, telefonų bei kompiuterių dėklus ir kt. UV spinduliais kaitinamas rašalas ant produkto sukuria unikalų, sodrų ir įvairioms oro sąlygoms atsparų spaudą, todėl šis metodas yra puikiai tinkamas ne tik mažiems suvenyrams, bet ir lauko reklamos gamybai. DTG komanda gali pasirūpinti Jūsų produkcija nuo idėjos iki įgyvendinimo: maketuojame, kuruojame produkcijos užsakymus bei spausdiname individualius užsakymus. Jei mūsų puslapyje neradote norimos paslaugos, kviečiame susisiekti ir rasti tinkamiausią sprendimą drauge. Produkciją siunčiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir mažesniuose Lietuvos miestuose.

UV laptop case

Kompiuterio dėklas

nuo 10€/vnt.

USB

USB laikmenos

nuo 10€/vnt.

UV phone wallet case

Telefonų dėklai

nuo 10€/vnt.

UV tusinukai

Rašikliai

nuo 10€/vnt.

UV phone case

Telefonų dėklai

nuo 10€/vnt.

Susisiekite

  Svarbu žinoti

  • Užsakymus priimame nuo 1 vnt

   Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, o užsakymus priimame nuo 1 vnt. Turime pažangią įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie padeda kokybiškai ir detaliai perkelti norimą dizainą ant bet kokios pasirinktos medžiagos. Galime siūti pagal individualius lekalus, taip pat siūlome „all over print“ paslaugą, kai spaudą atliekame ant audinių ir tuomet siuvame galutinį modelį.

  • Produktą susikurkite patys

   Mūsų išskirtinumas – „Print on Demand“ užsakymų vykdymas. Susikurkite produktų su savo dizainu ir pardavinėkite juos Shopify platformoje. Gavę užsakymą jį pagaminame, supakuojame ir išsiunčiame tiesiai jūsų užsakovui, todėl jūs ar jūsų klientas nepatiria jokių papildomų rūpesčių. Daugiau informacijos www.viceprint.com

  • Pasirūpinsime jūsų prekės ženklu

   Visi mūsų gaminiai klientą pasiekia be jokių logotipų ar etikečių. Esant poreikiui galime pasiūti individualias etiketes ar prekėms pritaikyti individualų logotipą.

  Pagrindiniai UV spaudos privalumai

  • UV spinduliais kaitintas rašalas ant produkto įgauna puikią, skaidrią, sodrią išvaizdą, gali turėti gražų blizgesį. Dėl to vėlgi atsakingas UV spinduliuotės kaitinimo procesas, neleidžiantis dažams ant paviršiaus išsilieti, susimaišyti tarpusavyje. Išgaunamas tobulas rezultatas.
  • Dažai išdžiūna dar būdami po spausdintuvu, taigi tai nereikalauja papildomo laiko laukimui, kol atspausdinta produkcija bus paruošta naudojimui.
  • UV spinduliais kaitintas rašalas yra labiau nepralaidus vandeniui, atsparus įvairioms oro sąlygoms bei įbrėžimams. Ši savybė yra ypač didelis privalumas lauko reklamos gamintojams.
  • Veikia su dideliu kiekiu paviršių. Kadangi spausdinant rašalas neturi įsigerti į paviršių, o yra tiesiogiai ir greitai išdžiovinamas, galima ekperimentuoti ir lanksčiai išpildyti įvairias idėjas.
  • Draugiškas gamtai! Priešingai nei tradicinis spausdinimas, UV spausdinimo metodas, naudoja kitokio pagrindo dažus, neišskiriančius kenksmingų medžiagų, nenaudoja tirpiklių. Taip pat, džiovinimui nenaudojamas karštis, į orą neišsiskiria nuodingos medžiagos, o po spausdinimo nenaudojamos jokios papildomos, fiksuojamosios cheminės medžiagos.

  UV spaudos pritaikymas

  Lanksti UV spaudos technologija suteikia neribotas galimybes įvairių idėjų išpildymui. Nuo verslo dovanų, suvenyrų, prizų ar interjero detalių iki reklaminių lauko ar vidaus stendų. Dideliais ir mažais tiražais galime jums suteikti aukštos kokybes gaminius pagal Jūsų pageidavimus.

  Back to top of page