Puodeliai su užrašu

dtg.lt puodeliai su užrašu gali būti labai įvairūs, tad susigalvokite originalią idėją ir mūsų darbas bus ją realizuoti taip, kad ne tik atitiktų, tačiau net ir pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pudeliai dažnai vadinami viena originaliausių dovanų, kuri džiugina ne tik stiliumi, tačiau taip pat ir praktiškumu. Žinoma, dovana bus dar originalesnė, jeigu dekoruosite ją originaliu užrašu, kuris patinka Jūsų artimam žmogui, kuris gali tinkamai reprezentuoti Jūsų verslą, galiausiai tokiu, kuris žodžiais išsako Jūsų mintis.

 

Personalizuoti puodeliai – kiekvieno poreikiams

Puodeliai su užrašu yra puiki reklamos galimybė, kurią dažnai renkasi verslai. Kadangi tai yra praktiškas daiktas, natūralu, kad gavę jį žmonės – naudojasi. Net ir tokiu atveju, kai jo sieneles puošia įmonės logotipas arba šūkis.

Kuriame puodelius su Jūsų pageidaujamais grafiniais elementais, įmonės logotipu, ypač mėgstami puodeliai su užrašu, kurie išsako tam tikras mintis, idėjas. Tai viena ilgiausiai tarnaujančių reklamos alternatyvų, galiausiai tokia, kuri pasiekia žmonių namus, naudojama kiekvieną dieną.

Puodeliai su užrašu, žinoma, puikiai tinka ne tik reklamos tikslais. Jais galima motyvuoti darbuotojus, džiuginti klientus arba kolegas, galiausiai, per juos galima išreikšti savo mintis ir jas pardavinėti žmonėms. Užrašų galimybės – neribotos, o kuri alternatyva labiausiai tinka Jums?

 

Puodelių su užrašu gamybos technologijos

dtg.lt užrašų perkėlimui ant puodelių naudoja geriausios kokybės įrangą, Puodeliai su užrašutechnologijas, kurios padeda pasiekti maksimalų tikslumą.

Viena iš užrašų perkėlimo alternatyvų yra sublimacija, kuri, tiesa, padeda perkelti ne tik užrašus, tačiau ir paveiksliukus, pavyzdžiui, logo. Specialių dažų pagalba dizainas yra perkeliamas ant popieriaus, o paskui ant sublimaciniu laku dengto paviršiaus.

Tiesa, technologija naudojama perkėlimui ne tik ant keramikos, tačiau ir tekstilės, medžio, net plastikos dirbinių, tad jos galimybės yra beveik neribotos. Svarbiausia – gera idėją, kurią galima  perkelti ant puodelio.

Kita alternatyva yra UV spauda, kuri taip pat skirta užrašų ant puodelių perkėlimui. Ji labiausiai džiugina sodrumu, vaizdas yra geros kokybės, puikiai perkeliamos net ir pačios mažiausios smulkmenos. Tokio tipo spauda yra atspari trynimui, taip pat ir temperatūrų skirtumas, UV spinduliams, vandeniui, tad ji džiugina ne vienerius metus ir puikiai tinkama puodelių su užrašais gamyboje.

Puodeliai su užrašu nėra vienintelė UV spaudos galimybė. Ji taip pat gali būti perkeliama ant plastiko, metalo, stiklo bei kitų paviršių.  Po perkėlimo nėra reikalingas dažų džiovinimo laiko tarpas, puodeliai gali būti iškart pakuojami ir siunčiami, tad garantuojamas greitas idėjos realizavimas.

 

Puodelių priežiūra

Pasikartosime, kad puodeliai su užrašais yra labai tvirti, jie atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams, tad taip pat nereikalauja jokios priežiūros, džiugina funkcionalumu bei kokybe. Tokius puodelius reikia prižiūrėti lygiai taip pat kaip ir kitus, kurie dekoruoti paveiksliukais, kuriuos perkate prekybos centruose. Jie gali būti plaunami rankomis su chemikalais, taip pat jie gali būti plaunami skalbyklėje. Nei plovikliai, nei karštas vanduo jiems beveik nedaro jokios įtakos, metų eigoje jie puikiai tarnauja, džiugina išliekančiu spalvų sodrumu bei patvarumu.