Spauda ant marškinėlių

Spauda ant marškinėlių yra puikus pasirinkimas verslui būti kur kas labiau matomu, komandai tapti kur kas vieningesnei, o prekybininkams prekiauti originaliomis jų idėjomis, meniniais šedevrais, kurie ant marškinėlių gali būti perteikiami skirtingu būdu.

dtg.lt spauda ant marškinėlių gali būti perteikiama skirtingais būdais, juolab, pati spauda gali būti labai originali, kitokia, traukti aplinkinių dėmesį, tad svarbiausia – gera idėja ir mes esame tikri, kad galėsime ją realizuoti iki mažiausių smulkmenų taip, kaip Jums labiausiai norisi.

 

dtg.lt spauda ant marškinėlių: galimybės

Spaudą galime uždėti naudodami skirtingas technologijas, tad turėdami idėją – susisiekite su mumis ir mes ją įgyvendinsime.

  • Tiesioginė spauda ant tekstilės

Tiesioginės spaudos ant tekstilės technologija yra naudojama audiniams, kurie yra 100 % natūralūs, tiksliau – medvilniniai. Marškinėliams tai yra labai pasiteisinusi spaudos alternatyva, kuri džiugina detalumu bei spalvų sodrumu.

Ši spauda suteikia galimybę spausdinti tiek ant šviesios, tiek ant tamsios spalvos audinio. Spausdinimo metu yra naudojamas ypač aukštos kokybės rašalas, kuris džiugina ne tik sodrumu, tačiau ir tankumu. Žinoma, džiugina ne tik geros kokybės, tačiau ir greita spauda, tad net ir užsakius didelius kiekius – greitai galėsite juos dėvėti. Spausdinimo alternatyva tinka ir tokiu atveju, kai reikalingas didelis kiekis spaudinių, ir kai reikalingas – mažesnis.

  • Šilkografija

Viena seniausių spausdinimo technikų yra šilkografija, kuri suteikia galimybę realizuoti ne tik spaudinius ant marškinėlių, tekstilės, tačiau ir kitų paviršių. Kiekvienos idėjos įgyvendinimo metu yra kuriamas trafaretas, kuris perkeliamas ant specialios medžiagos.

Šios technikos spausdinimo metu išgaunamas ne tik sodrių spalvų, tačiau ir unikalaus reljefo spaudinys, kuris yra atsparus aplinkos poveikiams, tad džiugina ilgaamžiškumu. Kadangi spausdinimo technologija yra orientuota į didelius kiekius – priimame šios spaudos užsakymus nuo 100 vnt.

Rezultatai dažniausiai nustebina klientus, tad Jums reikalinga gera idėja ir mes ją sėkmingai įgyvendinsime.

  • Sublimacijos galimybės

Spauda ant marškinėlių taip pat gali būti realizuojama naudojant ir sublimacijos galimybes. Ši technologija perkelia bet kokius užrašus arba vaizdinius ne tik ant tekstilės, tačiau ir kitų paviršių. Pirmiausia specialiais dažais kuriamas dizainas, kuris paskui perkeliamas ant popieriaus, galiausiai, ant audinio ir taip gaunami originalūs marškinėliai su spauda.

Spausdinimui naudojame tik geriausios kokybės sublimacinę spaudą, kuri yra atspari UV spinduliams, tarnauja ilgai, nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Klientai pastebi ir spalvų sodrumo privalumus, tad galima džiaugtis ypač išraiškinga spauda.

 

Idėjos pateikimas

Mūsų darbas užtikrinti, kad galėsite mėgautis geriausios kokybės spauda, kuri tarnaus Jums ne vienerius metus ir džiugins kokybe. Pateikite užsakymą ir mes patikslinsime – kuri spaudos galimybė labiausiai tinka Jūsų atveju. Jūsų darbas žinoti – ko norite, kadangi galime įgyvendinti praktiškai bet kokias idėjas.

Spauda ant marškinėlių

Spauda ant marškinėlių gali būti logo pavidalu, kuomet norima reklamuoti, tai gali būti komandos pavadinimas arba komandos šūkis, kuris parodo narių vieningumą. Galiausiai, rinktis galite net ir labai sudėtingus paveiksliukus, kurie papuoš marškinėlius ir suteiks kasdieniniam stiliui daugiau originalumo, padės per drabužius išsakyti savo mintis.